Ви тут: Головна Науковцям Авторам наукових публікацій

Авторам наукових публікацій

Перелік українських видань у Scopus та Web of Science (постійно оновлюється)

Перелік міжнародних видань у Scopus станом на травень 2018 р. 

Перелік міжнародних видань у Web of Science станом на вересень 2017р. 

 

Презентації практичних тренінгів   new

 

Корисні посилання та рекомендації:

 

Системи управління бібліографічною інформацією 

Створення списку літератури до наукової статті, дисертації, монографії, навчального посібника тощо, потребує багато часу. У наш час інформаційно-комп’ютерних технологій важливо чітко вказати всі джерела інформації, які автор використовує при написанні роботи. Важливо, щоб читач мав можливість знайти та перевірити джерело. Необхідно дотримуватись чітких правил цитування.

Сучасна наукова спільнота використовує спеціальні програми, які дозволяють завантажити всі джерела інформації та в подальшому цитувати їх у статтях. Це online-системи управління бібліографічною інформацією, так звані бібліографічні менеджери.

Бібліографічний менеджер – це програма, яка створена для зберігання бібліографічних даних, повних текстів, оформлення посилань та списків літератури. Це програма, що дозволяє дослідникам, науковцям та авторам створювати та повторно використовувати бібліографічні посилання. Після того, як посилання створено, воно використовується для створення бібліографії, тобто списку бібліографічних посилань у науковій роботі.

Бібліографічні програми виконують такі завдання:

– створення каталогу бібліографічних посилань;

– підтягування повнотекстових файлів у форматі PDF, DOC;

– організація літератури за різними принципами;

– створення коментарів біля описів;

– форматування списків літератури відповідно до вимог міжнародних стилів;

– формування посилань для їх експорту в іншу програму та для обміну даними.

Існує велика кількість online-систем управління бібліографічною інформацією. Користувач може завантажити стаціонарну програму на свій комп’ютер, працювати онлайн, а також універсально онлайн-оффлайн. Розглянемо найбільш популярні бібліографічні менеджери.

 Читати тут  new 

 

Управляємо бібліографією з MENDELEY

Mendeley – це електронна online платформа, яка виконує функції збору, зберігання, а також створення бібліографії для наукових розробок. Створивши свій персональний кабінет, Ви можете знаходити інформацію, зберігати її в хмарі, ділитися нею.

 

Управляємо бібліографією з EndNote

Детальніше про Scopus 

  

Scopus - короткий довідник по роботі із наукометричною базою, в якому викладено інформацію про пошук документів у базі, процес аналізу результатів пошуку (статей та журналів), загальні правила пошуку тощо.

 

У презентації Профіль автора та його коректування в Scopus можна дізнатись, як проаналізувати власну наукову діяльність у Scopus, як коригувати дані в профілі (наприклад, необхідно додати різні варіанти написання вашого імені до профіля автора або об'єднати декілька Ваших профілів, змінити афіляцію автора).

 

Аналіз та порівняння наукових журналів для подальшого вибору, у якому з них краще публікуватися, який з них пропонує найбільш цінну наукову інформацію (згідно даних цитування, публікаційної активності, бібліометричним показникам SNIP та SJR).

 

Як підібрати журнал для публікації? new 

Українські наукові журнали гуманітарного спрямування, що індексуються наукометричними базами даних Scopus та Web of Science (станом на 24 травня 2018 року) new

 

Як зареєструватися в ORCID? new

 

Як опубликовати статтю у Scopus?

Рекомендації щодо написання наукової статті, яку можна запропонувати для публікації науковому журналу, який індексується в авторитетних міжнародних наукометричних базах даних Scopus і Web of Science

 

Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях

Матеріали презентацій та он-лайн тренінги за результатами проведених семінарів в Києві, Харкові та Львові.

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Науковцям Авторам наукових публікацій