Ви тут: Головна Інформація Користувачам Довідник користувача

Інформація

Довідник користувача

Електронні ресурси локального доступу

 

Передплачені електронні бази, або які знаходять в тестовому доступі, власні електронні ресурси, користування якими можливе лише в локальній мережі Університету.

 

SCOPUS — це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Ресурс індексує понад 21 500 рецензованих наукових журналів із різних галузей знань - природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров'я та медицини, соціальних і гуманітарних наук, а також 130 000 книг. Крім того, Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики. З серпня 2019 року в локальній мережі університету відкрито доступ до наукометричної бази Scopus на 2019-2020 навчальний рік.

 

WEB OF SCIENCE (WoS) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. База даних доступна на умовах передплати. 

З червня 2019 року доступ до Web of Science здійснюється в локальній мережі університету.

 

Polpred – огляд засобів масової інформації.  Тестовий доступ відкритий з усіх комп'ютерів мережі університету.

 

Електронний репозиторій – електронні версії підручників, посібників, навчальних матеріалів, доступний в читальних залах бібліотеки та локальній мережі університету.

Повнотекстова колекція творів Бориса Грінченка

Повнотекстова колекція рідкісних видань

 

Відкриті ресурси КУБГ 

 

Електронний каталог (ЕК)  містить інформацію про фонди бібліотеки, дозволяє виконувати пошук літератури за автором, назвою, дисципліною, темою, роком та ін. 

Як користуватись Електронним каталогом.

 

Інституційний репозиторій (ІР) – електронний архів, в якому збираються результати наукової діяльності  співробітників  університету. 

Інструкція з додавання матеріалів до ІР

 

Наукові видання університету  доступ до відкритих електронних архівів періодичних видань Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Ресурси відкритого доступу

 

Інформаційні ресурси для науки та освіти

Наукометрія

Інтернет-путівник науковими ресурсами

Авторам наукових публікацій 

 

Ресурси відкритого доступу – бібліотеки, репозиторії, енциклопедії on-line

Цифрові бібліотеки

  Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Користувачам Довідник користувача