Ви тут: Головна Інформація Науковцям Авторам наукових публікацій

Інформація

Авторам наукових публікацій

Перелік українських видань у Scopus та Web of Science (постійно оновлюється)

Перелік міжнародних видань у Scopus станом на жовтень 2017 р. 

Перелік міжнародних видань у Web of Science станом на вересень 2017р. 

 

Презентації практичних тренінгів   new

 

Корисні посилання та рекомендації:

 

Системи управління бібліографічною інформацією 

Створення списку літератури до наукової статті, дисертації, монографії, навчального посібника тощо, потребує багато часу. У наш час інформаційно-комп’ютерних технологій важливо чітко вказати всі джерела інформації, які автор використовує при написанні роботи. Важливо, щоб читач мав можливість знайти та перевірити джерело. Необхідно дотримуватись чітких правил цитування.

Сучасна наукова спільнота використовує спеціальні програми, які дозволяють завантажити всі джерела інформації та в подальшому цитувати їх у статтях. Це online-системи управління бібліографічною інформацією, так звані бібліографічні менеджери.

Бібліографічний менеджер – це програма, яка створена для зберігання бібліографічних даних, повних текстів, оформлення посилань та списків літератури. Це програма, що дозволяє дослідникам, науковцям та авторам створювати та повторно використовувати бібліографічні посилання. Після того, як посилання створено, воно використовується для створення бібліографії, тобто списку бібліографічних посилань у науковій роботі.

Бібліографічні програми виконують такі завдання:

– створення каталогу бібліографічних посилань;

– підтягування повнотекстових файлів у форматі PDF, DOC;

– організація літератури за різними принципами;

– створення коментарів біля описів;

– форматування списків літератури відповідно до вимог міжнародних стилів;

– формування посилань для їх експорту в іншу програму та для обміну даними.

Існує велика кількість online-систем управління бібліографічною інформацією. Користувач може завантажити стаціонарну програму на свій комп’ютер, працювати онлайн, а також універсально онлайн-оффлайн. Розглянемо найбільш популярні бібліографічні менеджери.

 Читати тут  new 

 

Вимоги ВАК до наукової статті, опублікованої у фаховому виданні  

 

Рекомендації щодо складання бібліографічного опису документа

Список літератури наукової статті — важливий індикатор якості статті (як не мати зайвого клопоту з його оформленням). Тихонкова І.О. Наука України у світовому інформаційному просторі, 11, с.100-106

 

Особливості оформлення списку використаних джерел в українських наукових виданнях. Карнаух І. А. 

 

Рекомендації щодо оформлення посилань в наукових роботах

Як бути академічно доброчесними та правильно оформити посилання в середині тексту і список джерел в кінці статті Вам допоможуть рекомендації, підготовлені працівниками бібліотеки НТУУ КПІ:

IEEE style (інженерія, електроніка, телекомунікації, інформатика та інформаційні технології), AIP style (фізика), Chicago style: Author-Date (фізичні, природничі та суспільні науки), ACS style (хімія та інші природничі науки), Vancouver style (медицина та фізичні науки), APA style (суспільні науки), Chicago style: Notes and Bibliography (гуманітарні науки), Harvard Referencing style (гуманітарні науки та суспільні науки), MLA style (гуманітарні науки).

  

Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях

Матеріали презентацій та он-лайн тренінги за результатами проведених семінарів в Києві, Харкові та Львові.

 

Проблеми та перспективи публікації статті в українському журналі, що входить до зарубіжної наукометричної бази

В статті аналізуються деякі нормативно-правові документи, щодо визнання дипломів кандидата і доктора наук в Україні і Росії. Показано їх значення у розвитку наукового співробітництва. Наведено аналіз діяльності наукових видань та їх позиції у базах даних. Показано можливості вибору журналів для публікації статей українськими здобувачами наукових ступенів. Окремо дається аналіз баз даних Росії, Польщі. Виділено показники діяльності журналів, за якими рекомендовано обирати їх для розміщення статті. Наведено розбіжності у вимогах до наукових видань України, Росії, Польщі. Даються рекомендації з вибору журналів за певними критеріями.

 

Як опубликовати статтю у Scopus?new

Рекомендації щодо написання наукової статті, яку можна запропонувати для публікації науковому журналу, який індексується в авторитетних міжнародних наукометричних базах даних Scopus і Web of Science

  

Детальніше про Scopus (українською) — простий пошук, знайти та оцінити авторів, відстеження цитат, пошук та аналіз журналів у Scopus.

Scopus - короткий довідник

Рекомендації щодо користування наукометричною базою даних «Scopus» 

Профіль автора та його коректування в Scopus

Аналіз та порівняння наукових журналів для подальшого вибору, у якому з них краще публікуватися, який з них пропонує найбільш цінну наукову інформацію (згідно даних цитування, публікаційної активності, бібліометричним показникам SNIP та SJR).

 

 

Как опубликовать научную статью в западном журнале?

Коротка версія брошури «Introductory guide for authors», що видана в Великобританії для молодих дослідників, де даються корисні поради по всіх етапах підготовки і подачі наукової статті.

 

Політика індексації видань у наукометричних базах даних Web of Science та SciVerse Scopus.

Досліджено засади побудови індексів наукометричних баз даних Web of Science та SciVerse Scopus. Розглянуто загальні кри терії відбору періодичних видань, які застосовуються Thomson Reuters та Elsevier. Виявлено спільні та відмінні аспекти політики індексації видань у наукометричних базах даних. Окремо висвітлені питання відбору регіональних наукових часописів до індексів Web of Science та SciVerse Scopus

 

Матричный фразеологический сборник: пособие для написания научной статьи на английском языке

Матричний фразеологічний збірник - це своєрідний каталог текстових зразків зі статей, відібраних з передових англомовних наукових журналів і систематизованих з таким розрахунком, щоб при написанні статті англійською мовою дослідник без особливих зусиль зміг би знайти приклади, придатні для трансформації в текст власної роботи.

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Науковцям Авторам наукових публікацій