Ви тут: Головна Інформація Науковцям Авторам наукових публікацій

Інформація

Авторам наукових публікацій

Перелік українських видань у Scopus та Web of Science (постійно оновлюється)

Перелік міжнародних видань у Scopus 

Перелік міжнародних видань у Web of Science 

 

Статті співробітників Університету Грінченка, проіндексовані у Scopus  new

Статті співробітників Університету Грінченка, проіндексовані у Web of Science  new

Статті співробітників Університету Грінченка з педагогіки, проіндексовані у Web of Science 

Статті співробітників Університету Грінченка з педагогіки, проіндексовані у Scopus  

 

Презентації практичних тренінгів   

 

Корисні посилання та рекомендації:

Системи управління бібліографічною інформацією 

Створення списку літератури до наукової статті, дисертації, монографії, навчального посібника тощо, потребує багато часу. У наш час інформаційно-комп’ютерних технологій важливо чітко вказати всі джерела інформації, які автор використовує при написанні роботи. Важливо, щоб читач мав можливість знайти та перевірити джерело. Необхідно дотримуватись чітких правил цитування.

Сучасна наукова спільнота використовує спеціальні програми, які дозволяють завантажити всі джерела інформації та в подальшому цитувати їх у статтях. Це online-системи управління бібліографічною інформацією, так звані бібліографічні менеджери.

Бібліографічний менеджер – це програма, яка створена для зберігання бібліографічних даних, повних текстів, оформлення посилань та списків літератури. Це програма, що дозволяє дослідникам, науковцям та авторам створювати та повторно використовувати бібліографічні посилання. Після того, як посилання створено, воно використовується для створення бібліографії, тобто списку бібліографічних посилань у науковій роботі.

Бібліографічні програми виконують такі завдання:

– створення каталогу бібліографічних посилань;

– підтягування повнотекстових файлів у форматі PDF, DOC;

– організація літератури за різними принципами;

– створення коментарів біля описів;

– форматування списків літератури відповідно до вимог міжнародних стилів;

– формування посилань для їх експорту в іншу програму та для обміну даними.

Існує велика кількість online-систем управління бібліографічною інформацією. Користувач може завантажити стаціонарну програму на свій комп’ютер, працювати онлайн, а також універсально онлайн-оффлайн. Розглянемо найбільш популярні бібліографічні менеджери.

 Читати тут  new 

 

Управляємо бібліографією з MENDELEY

Mendeley – це електронна online платформа, яка виконує функції збору, зберігання, а також створення бібліографії для наукових розробок. Створивши свій персональний кабінет, Ви можете знаходити інформацію, зберігати її в хмарі, ділитися нею.

 

Для зручності користування бібліографічним менеджером Mendeley аспірантами Запорізького національного університету Світланою Моісеєнко та Олександром Василейком під керівництвом доцента Владимир Сарабеев (Volodimir Sarabeev) cтворено плагін для оформлення бібліографії за українським ДСТУ 8302:2015.

Алгоритм дій:

1) завантажити Mendeley 

2) закладка View – Citation styles – More Styles.

3) відкрити закладку Get more Styles і в рядок Download style вставити посилання на плагін: http://16bitfamily.com/csl/dstu-gost-8302-2015.csl

Плагін безкоштовний, пропонуємо всім для користування.

 

Управляємо бібліографією з EndNote

Детальніше про Scopus 

  

Scopus - короткий довідник по роботі із наукометричною базою, в якому викладено інформацію про пошук документів у базі, процес аналізу результатів пошуку (статей та журналів), загальні правила пошуку тощо.

 

У презентації Профіль автора та його коректування в Scopus можна дізнатись, як проаналізувати власну наукову діяльність у Scopus, як коригувати дані в профілі (наприклад, необхідно додати різні варіанти написання вашого імені до профіля автора або об'єднати декілька Ваших профілів, змінити афіляцію автора).

 

Як підібрати журнал для публікації? new 

Як визначити квартиль наукового журналу, що входить до міжнародних наукометричних баз даних Scopus / Web of Science new

Імпакт фактор Презентація І.Тихонкової про походження, визначення, розрахунок, використання і підробки Impact Factor. Перегляд імпакт фактора в Web of Science Core Collection і Journal Citation Reports. Завантажити презентацію можна за посиланням http://bit.ly/2k714X6  new

 

Відео матеріали «В допомогу авторам», розроблені видавництвом ПП "Технологічний Центр". Ці рекомендації допоможуть знайти відповіді на актуальні питання з підготовки та представлення наукових статей. new

 

 

Як зареєструватися в ORCID? 

 

Українські наукові журнали гуманітарного спрямування, що індексуються наукометричними базами даних Scopus та Web of Science (станом на 24 травня 2018 року) 

  

Як опублікувати статтю у Scopus?

Рекомендації щодо написання наукової статті, яку можна запропонувати для публікації науковому журналу, який індексується в авторитетних міжнародних наукометричних базах даних Scopus і Web of Science

 

Навчальні посібники по роботі зі Scopus new

До Вашої уваги перші офіційні мультимедійні навчальні посібники щодо роботи зі Scopus українською мовою!

 

Інструкції для самостійного створення та коригування авторських профілів у Scopus та Web of Science (розроблені НТБ ім. Г. І. Денисенка НТУУ «Київський Політехнічний Інститут Імені Ігоря Сікорського») new 

 

Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях

 Матеріали презентацій та он-лайн тренінги за результатами проведених семінарів в Києві, Харкові та Львові.

 

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Науковцям Авторам наукових публікацій