Ви тут: Головна Інформація Оголошення Відкрито тестовий доступ

Інформація

Е-ресурси

Доступ до інформаційних ресурсів

 В локальній мережі університету відкритий доступ до таких інформаційних ресурсів:

 

web of science

Передплачений доступ до Web of Science компанії Clarivate Analytics — платформи, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. 

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS (CC), яка включає в себе понад 18000 провідних журналів. 

 

В рамках передплати надається доступ до таких баз даних та он-лайн утиліт:

   - Science Citation Index Expanded (1970-2016);

   - Social Science Citation Index (1970-2016);

   - Arts and Humanities Citation Index (1975-2016);

   - Conference Proceedings Citation Index (1990-2016);

   - Book Citation Index (2003-2016);

 

 Утиліти:

   - EndNote Online (утиліта для організації бібліографії та управління довідковими матеріалами);

   - Researcher ID.

Інструкція для користувачів (російською мовою)

Як зареєструвати профіль на платформі Web of Science

Пошук у Web of Science (за темою, автором, назвою, DOI та інш.) 

Повний відеодовідник семінарів по ресурсах Thomson Reuters для наукових досліджень на каналі YouTube WOKtrainingsRussian 

 

 

Scopus

З серпня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier на 2019-2020 навчальний рік.

Scopus — це реферативна база даних і наукометрична платформа, що була створена в 2004 р. видавничою корпорацією Elsevier (заснованою в 1880 р., м. Амстердам, Нідерланди). Scopus містить понад 54 млн. реферативних записів. В базі даних вже проіндексовано біля 22 тис. назв наукових журналів 5 тис. видавництв, 400 книжкових серій та 6,4 млн. праць конференцій. Видання індексуються з різним хронологічним охопленням, найповажніші наукові часописи представлені архівами, починаючи з першого випуску першого тому. Наукометричний апарат Scopus забезпечує облік публікацій науковців і установ, у яких вони працюють, та статистику їх цитованості.

Доступ до бази даних Scopus відтепер можна отримати з будь-якого комп’ютера та через бездротові Wi-Fiмережі на території Університету за посиланнями: www.scopus.com

"Платформа Scopus: базові можливості пошуку" —  посібник для наукових співробітників

 

 

springerlinkЗ січня 2020 року за підтримки МОН України усім установам, які мають передплату на Scopus та Web of Science, відкрито доступ до повнотекстових ресурсів одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів Springer Link, а саме: 

- журналів Springer 1997-2020 рр.;   - електронних книг Springer 2017 р.

Відтепер усі передплачені 9662 назви книг доступні з локальної мережі Університету.

Доступ до порталу можна отримати з будь-якого комп’ютера та через Wi-Fi мережі на території Університету за посиланнями: https://link.springer.com/

 

Budstandart Київський університет імені Бориса Грінченка отримав офіційний доступ до онлайн сервісу нормативних документів БУДСТАНДАРТ Online. Сервіс БУДСТАНДАРТ Online дозволяє мати цілодобовий доступ до актуальних версій нормативних документів у галузі проектування, будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології, енергетики, інформаційної безпеки. Онлайн-ресурс містить актуальні нормативні, законодавчі та довідкові документи України (ДБН, ДСТУ, ГОСТ, ВСН, СОУ, ISO, ДСТУ EN, санітарні норми і правила, технологічні карти, накази та багато іншого), додатково надається допомога в отримані офіційних копій діючих міжнародних стандартів. За допомогою Покажчиків нормативних документів можна швидко отримати найактуальнішу інформацію щодо діючих в Україні документів із тематики та галузей, що представляють інтерес в процесах навчання та наукових досліджень.

Доступ до сервісу можна отримати з будь-якого комп’ютера та через Wi-Fi мережі на території Університету за посиланнями: http://online.budstandart.com/ru

Для входу в особистий кабінет необхідно використати логін: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , пароль: 092019.

За консультацією щодо використання сервісу прохання звертатися до Опришко Тетяни Сергіївни, директора бібліотеки, тел. 485-21-99, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або Складанного Павла Миколайовича, старшого викладача кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки ФІТУ тел. 461-02-34 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Тестовий доступ:

З 30 травня 2019 року бібліотеці Університету надано доступ до «Інформаційого ресурсу» – повнотекстової електронного архіву української історичної періодики LIBRARIA™ з комплексом пошукових засобів на описовому та контекстному рівнях, розташованого у мережі Інтернет за адресою: https://libraria.ua

Доступ надається з локальної мережі Університету.

LIBRARIA™ - третя за рік база даних, підключена університетською бібліотекою, з метою поглиблення доступу до відкритих джерел та розширення наукового пошуку студентського та викладацького складу Університету.

 

 top

Запрошуємо усіх скористатися можливістю та попрацювати із актуальними джерелами інформації!

  Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Оголошення Відкрито тестовий доступ