Ви тут: Головна Інформація Оголошення Відкрито тестовий доступ

Інформація

Е-ресурси

Доступ до інформаційних ресурсів

 

В локальній мережі університету відкритий доступ до таких інформаційних ресурсів:

 

web of science

Передплачений доступ до Web of Science (до 2014 року - Web of Knowledge компанії Thomson Reuters) — платформи, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. 

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS (CC), яка включає в себе понад 18000 провідних журналів. 

 

В рамках передплати надається доступ до таких баз даних та он-лайн утиліт:

   - Science Citation Index Expanded (1970-2016);

   - Social Science Citation Index (1970-2016);

   - Arts and Humanities Citation Index (1975-2016);

   - Conference Proceedings Citation Index (1990-2016);

   - Book Citation Index (2003-2016);

 

 

Утиліти:

   - EndNote Online (утиліта для організації бібліографії та управління довідковими матеріалами);

   - Researcher ID.

 

Інструкція для користувачів (російською мовою)

Як зареєструвати профіль на платформі Web of Science

Пошук у Web of Science (за темою, автором, назвою, DOI та інш.) 

Повний відеодовідник семінарів по ресурсах Thomson Reuters для наукових досліджень на каналі YouTube WOKtrainingsRussian 

 

 

Тестовий доступ:

 

polpred banner148x50

Polpred.com Огляд засобів масової інформації.  Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей знань / 600 джерел / матеріали із 8-ми федеральних округів Російської Федерації / 235 країн / головні матеріали / статті та інтерв’ю 5000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

Доступ до Polpred.com відкритий з усіх комп'ютерів мережі університету.

Для повного доступу потрібно ввести:

Логин: kmpu,

пароль: hunolotoz.

Доступ до polpred.com бібліотек Росії, України та зарубіжжя 

Інструкція користувача polpred.com

 

Період доступу: до 15 жовтня 2019 р.

 

 

East View є провідним постачальником вітчизняних та перекладених з іноземних мов інформаційних продуктів і послуг, у тому числі російських, китайських, арабських баз даних, друкованих видань, книг і мікроформ. Компанія обслуговує всі географічні та багато інших сегментів ринку, у тому числі наукові установи, державні організації, корпорації, державні та федеральні бібліотеки, юридичні фірми.

Штаб-квартира East View  розміщена в Міннеаполісі (США), а центральні офіси працюють в Росії і Україні. 

 

Період доступу: з 01 до 29 лютого 2016 року

 

 

HeinOnline - найбільша в світі база даних правових досліджень. Доступ до цієї бази даних (платний) мають більше 175 країн світу.

HeinOnline спрямована на забезпечення правовою інформацією юридичних бібліотек, охоплює більш ніж 1800 юридичних періодичних видань.

Матеріали доступні в текстовій версії та в PDF.

Крім своєї великої колекції юридичних журналів, HeinOnline також містить повне зібрання «(Congressional Record)», повне зібрання «United States Reports» (починаючи з 1754), відомі світові судові справи (з початку 1700), юридичну класику XVI-XX століть, збори угод Організації Об'єднаних Націй і Ліги Націй, всі угоди США, Федеральний реєстр (з моменту створення в 1936), Звід федеральних нормативних актів (починаючи з 1938) і багато іншого.

 

Відеоурок доступний за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=Eg4M5_MTKXw

 

Період доступу: з 10 грудня 2014 року до 31 січня 2015 року

 

JSTOR (скорочення від англ. Journal STORage) – цифрова база даних повнотекстових наукових журналів (на різних європейських мовах), а також книг (гуманітарні науки, тільки англійською мовою).

Система заснована в 1995 році. Включає документи, починаючи з 1665 року, і дозволяє вести повний текстовий пошук по всіх матеріалах в в базі даних.

Сьогодні архіви JSTOR включають наукові матеріали, опубліковані в більш ніж тисячі самих високоякісних академічних журналах з гуманітарних, суспільних та природничих дисциплін, а також монографії та інші матеріали, які можуть знадобитися при виконанні наукової роботи. Архіви постійно розширюються за рахунок додавання міжнародних публікацій та спеціальних колекцій. Вчені, викладачі та учні усього світу щодня користуються архівом, здійснюючи пошук статей безпосередньо в JSTOR або через пошукові механізми і спеціалізовані портали. При додаванні нового видання в базу даних розміщують всі номери з моменту заснування журналу до випусків, що вийшли за кілька років до поточної дати. Часовий проміжок журналів (т. зв. Moving Wall) визначається в кожному випадку індивідуально.

6 вересня 2011 JSTOR надав вільний доступ до статей, опублікованими в США до 1923 року, а в інших країнах - до 1870 року. Це близько півмільйона статей з двох сотень видань, тобто 6% від усіх статей, доступних на JSTOR.

На сайті JSTOR працює послуга «Книжкова полиця» (англ. Shelf). Навіть у тому випадку, якщо клієнт не має платного (або безкоштовного корпоративного) доступу до жодного з журналів, він може в режимі вільного перегляду читати одну статтю протягом 14 днів. При цьому на «книжковій полиці» може бути не більше трьох статей одночасно. Для користування послугою необхідна реєстрація.

 

Період доступу: з 17 листопада до 17 грудня 2014 року.

  

Пошук  в Web of Science  (за автором, назвою, темою, DOI та ін.)

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Оголошення Відкрито тестовий доступ