Ви тут: Головна Про бібліотеку Анонси І Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт «Lime. Go to read!» «Library in my eyes. Go to read!»

І Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт «Lime. Go to read!» «Library in my eyes. Go to read!»

 Учасник (и) конкурсу має записати коротке відео (тривалістю до 3-х хвилин) або зробити одну чи серію фотографій, за темою: «Бібліотека в моїх очах» та розмістити його на своїй сторінці у соціальній мережі чи YouTube-каналі, використовуючи хештеги: #бібліотечнасправа #limegotoread #limegrinchenko #libraryinmyeyes #kubg та надіслати анкету з темою КОНКУРС за вказаною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Якщо з певних причин Ви не хочете публікувати своє фото/відео в мережі, то потрібно прикріпити його у листі разом з анкетою учасника.

Участь у конкурсі можуть брати учні 5-11 класів та студенти коледжів та ВНЗ

Прийом робіт триває до 20 березня 2019 року

Фінал конкурсу та церемонія нагородження відбудеться 23 березня 2019 року!

 

P.S. Від учасника не вимагається нічого окрім гарного настрою та креативу :)

Контакти організаторів конкурсу: Інститут журністики, кафедра бібліотекознавства та інформології, (044) 485-20-94 вул. М. Тимошенка 13-Б, каб. 112

Відповідальна особа: Поліщук Тетяна Ігорівна, тел.0968831598, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Анкета учасника - завантажити

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Анонси І Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт «Lime. Go to read!» «Library in my eyes. Go to read!»