Ви тут: Головна Про бібліотеку Анонси Відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier

Відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier

Шановні грінченківці!

З серпня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier на 2019-2020 навчальний рік!

Доступ було надано завдяки сприянню Міністерства освіти і науки України за рахунок державного бюджету. Уперше до переліку, окрім державних закладів, включено також заклади вищої освіти комунальної форми власності.

Отримати доступ до бази даних Scopus відтепер можна  з будь-якого комп’ютера та через бездротові Wi-Fi мережі на території Університету за посиланням: www.scopus.com

Реєстрація в Scopus. Інструкція

 

За консультацією щодо використання баз даних Scopus та Web of Science звертатися до працівників бібліотеки Університету Грінченка:

Опришко Тетяна Сергіївна, директор бібліотеки, тел. 485-21-99; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ростовцева Тамара Василівна, відділ інформаційних технологій бібліотеки, тел. 461-02-49; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ростовцева Тамара Василівна, відділ інформаційних технологій бібліотеки, тел. 461-02-49; 


Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Анонси Відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier