Ви тут: Головна Про бібліотеку Анонси Відкрито доступ до платформи ScienceDirect

Відкрито доступ до платформи ScienceDirect

Січень 2021

      Шановні користувачі!

 

В Київському університеті імені Бориса Грінченка надано річний доступ до ресурсів повнотекстової електронної БД книг на платформі ScienceDirect компанії Elsevier. Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України.

 

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.

 

Користувачам надано доступ до майже 39 тис наукових видань: електронних книг Elsevier (eBooks), книжкових серій (Book Series), довідкових видань (Handbook), навчальних посібників (Textbooks) тощо.

 

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) та наявність гіперпосилань на значну кількість медичних статей на платформах інших видавництв.

 

Авторизація на сайті ScienceDirect здійснюється за логіном та паролем наукометричної бази Scopus.

 

З питань підключення до бази прохання звертатися до зав. відділу Бібліотеки Литвинової Анастасії Володимирівни Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Анонси Відкрито доступ до платформи ScienceDirect