Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини

Про бібліотеку

Події та новини

В Університеті Грінченка відкрито доступ до ресурсів порталу Springer Link!

springerlink

З січня 2020 року за підтримки МОН України усім установам, які мають передплату на Scopus та Web of Science, відкрито доступ до повнотекстових ресурсів одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів Springer Link, а саме:

 - журналів Springer 1997-2020 рр.;

 - електронних книг Springer 2017 р.

Детальніше:

Започаткування найбільшої колекції українських словників в Бібліотеці

   грудень 2019 р.

12 19 slovnik 1

"Від слова до слова людина іноді йде все життя", казав свого часу Станіслав Єжи Лец.

Борис Грінченко присвятив найзнанішій праці свого життя - "Словарю української мови" - 46 років. Кількість років, присвячених укладанню цих словників, можна рахувати сотнями!

Детальніше:

Виставка «Рідкісні та цінні видання» з бібліотечних фондів

 9 грудня 2019 р

12 09 19 vystavka 1

9 грудня 2019 року в рамках проєкту видання наукової спадщини Бориса Грінченка, який здійснює Університет, працівниками бібліотеки було розгорнуто виставку «Рідкісні та цінні видання» з бібліотечних фондів.

Детальніше:

Завершено Програму підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка за дослідницьким модулем

  15 листопада 2019 р.

11 15 tren1

15 листопада 2019 року відбувся останній тренінг Програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка за дослідницьким модулем. Упродовж трьох тижнів було проведено сім тренінгів, які відвідало понад 100 осіб.

Програма підвищення кваліфікації за дослідницьким модулем була спрямована на розвиток навичок зі створення профілю автора Researcher ID в Publons; синхронізації публікацій з ORCID; використання сервісів для редагування текстів; оформлення бібліографічних посилань у наукових роботах; перевірки наукових текстів на плагіат; використання платформ Web of Science та Scopus для дослідницької діяльності; підбору журналу для публікації у Scopus та Web of Science; написання індивідуальних та колективних грантових проєктів. Учасники отримали практичні навички та дієві інструменти для підвищення якості та результативності своєї наукової діяльності.

Детальніше:

Розпочато програму підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка за дослідницьким модулем

  30 жовтня 2019 р.

10 30 tren1

30 жовтня 2019 року в навчальному корпусі №1 на вул. М. Тимошенка, 13Б, розпочато проведення серії тренінгів за програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка за дослідницьким модулем. На першому тренінгу «Можливості платформи Web of Science для дослідницької діяльності» було продемонстровано основні інструменти цієї платформи, зокрема: створення особистого профілю користувача; пошук наукових публікацій за заданою темою; аналіз отриманої інформації; збереження необхідних даних; доступ до повних текстів наукових публікацій та інше. Захід відвідало більше 35 осіб.

Детальніше:



Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини