Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини

Про бібліотеку

Події та новини

Обмін досвідом

     07 травня 2019 р.

05 17 obmin1

 7 травня 2019 року співробітники бібліотеки Університету завітали до Науково-технічної бібліотеки НАУ з метою обміну досвідом та вивчення роботи АБІС «УФД/Бібліотека».

 

Детальніше:

Фінансово-економічна гра «Кінцевий бенефіціар 1.0» від Романа Кузюка

     5 березня  2019 р.

03 05 гра15 березня 2019 року в читальній залі Бібліотеки (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) відбулась фінансово-економічна гра «Кінцевий бенефіціар 1.0» від Романа Кузюка – фахівця в сфері корпоративного управління, метою якої було заснування холдингу в обраній сфері економіки.

Детальніше:

Вебінар про особливості використання бази аналітичних та статистичних даних Statistа

14 02 19 1

14 лютого 2019 р. в бібліотеці Університету Грінченка відбувся вебінар, на якому представник Аналітичного інституту Statista (Гамбург, Німеччина) Артур Вайноріс розповів про особливості використання бази аналітичних та статистичних даних Statista.

Детальніше:

Захід "Лідери бібліотечної справи"

17 січня 2019 р.

library director17 січня в рамках проекту "Лідери бібліотечної справи" у бібліотеці Університету відбувся захід, на який було запрошено шкільних бібліотекарів, бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва.

 

Детальніше:

Майстер-клас на тему "Дослідження, присвячені науковій, літературній та видавничій діяльності Бориса Грінченка"

  6 грудня 2018 р.

01

В межах Грінченківської декади Інститутом журналістики, кафедрою бібліотекознавства та інформології було проведено майстер-клас «Дослідження, присвячені науковій, літературній та видавничій діяльності Бориса Грінченка» – модератор доцент Макарова М. В.

 

Детальніше:



Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини