Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини

Про бібліотеку

Події та новини

Нарада з редколегіями щодо роботи з OJS

1

31 березня 2020 року Бібліотекою Університету була організована онлайн-зустріч із членами редколегій наукових періодичних видань Університету.

Засідання було присвячено роботі з сайтами видань на Open Journal System.

Детальніше:

В Університеті Грінченка відкрито доступ до ресурсів порталу Springer Link!

springerlink

З січня 2020 року за підтримки МОН України усім установам, які мають передплату на Scopus та Web of Science, відкрито доступ до повнотекстових ресурсів одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів Springer Link, а саме:

 - журналів Springer 1997-2020 рр.;

 - електронних книг Springer 2017 р.

Детальніше:

Започаткування найбільшої колекції українських словників в Бібліотеці

   грудень 2019 р.

12 19 slovnik 1

"Від слова до слова людина іноді йде все життя", казав свого часу Станіслав Єжи Лец.

Борис Грінченко присвятив найзнанішій праці свого життя - "Словарю української мови" - 46 років. Кількість років, присвячених укладанню цих словників, можна рахувати сотнями!

Детальніше:

Виставка «Рідкісні та цінні видання» з бібліотечних фондів

 9 грудня 2019 р

12 09 19 vystavka 1

9 грудня 2019 року в рамках проєкту видання наукової спадщини Бориса Грінченка, який здійснює Університет, працівниками бібліотеки було розгорнуто виставку «Рідкісні та цінні видання» з бібліотечних фондів.

Детальніше:

Завершено Програму підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка за дослідницьким модулем

  15 листопада 2019 р.

11 15 tren1

15 листопада 2019 року відбувся останній тренінг Програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка за дослідницьким модулем. Упродовж трьох тижнів було проведено сім тренінгів, які відвідало понад 100 осіб.

Програма підвищення кваліфікації за дослідницьким модулем була спрямована на розвиток навичок зі створення профілю автора Researcher ID в Publons; синхронізації публікацій з ORCID; використання сервісів для редагування текстів; оформлення бібліографічних посилань у наукових роботах; перевірки наукових текстів на плагіат; використання платформ Web of Science та Scopus для дослідницької діяльності; підбору журналу для публікації у Scopus та Web of Science; написання індивідуальних та колективних грантових проєктів. Учасники отримали практичні навички та дієві інструменти для підвищення якості та результативності своєї наукової діяльності.

Детальніше:Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини