Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини

Про бібліотеку

Події та новини

Вебінар, про базу даних Statistа

14 02 19 1

14 лютого 2019 р. в бібліотеці Університету Грінченка відбувся вебінар, на якому представник Аналітичного інституту Statista (Гамбург, Німеччина) Артур Вайноріс розповів про особливості використання бази аналітичних та статистичних даних Statista.

Детальніше:

Захід "Лідери бібліотечної справи"

17 січня 2019 р.

library director17 січня в рамках проекту "Лідери бібліотечної справи" у бібліотеці Університету відбувся захід, на який було запрошено шкільних бібліотекарів, бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва.

 

Детальніше:

Майстер-клас на тему "Дослідження, присвячені науковій, літературній та видавничій діяльності Бориса Грінченка"

  6 грудня 2018 р.

01

В межах Грінченківської декади Інститутом журналістики, кафедрою бібліотекознавства та інформології було проведено майстер-клас «Дослідження, присвячені науковій, літературній та видавничій діяльності Бориса Грінченка» – модератор доцент Макарова М. В.

 

Детальніше:

Презентація україномовних творів Чингіза Айтматова

17 грудня 2018 р.

IMG-37535f150c21883a5c3a0676cc1ae4a8-V17 грудня 2018 р. в Університеті Грінченка відбулася презентація перших у незалежній Україні українськомовних перекладів творів Чингіза Айтматова, які здійснив доктор філологічних наук, професор кафедри журналістики та нових медіа М.С. Васьків.

Детальніше:

Безцінні дари від "Словникової спадщини України" бібліотеці Університету Грінченка

   26 листопада 2018 р.

26 11 18 1

26-го листопада 2018 року до Київського університету імені Бориса Грінченка завітали Олеся Богуславська, керівник проекту «Словникова спадщина Україна», і Ростислав Воронезький, науковий консультант цього проекту. Мета візиту поважних гостей — презентувати Інституту філології та Університетській бібліотеці безцінні дари – словники!

Детальніше:Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини