Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Презентація книги Голованова Сергія Олександровича «Історія стародавнього світу»

Про бібліотеку

Презентація книги Голованова Сергія Олександровича «Історія стародавнього світу»

 15 листопада 2017 року

11 15 2

15 листопада 2017 р. в приміщенні читальної зали наукової бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася презентація книги доцента кафедри всесвітньої історії Голованова Сергія Олександровича «Історія стародавнього світу».

Книга являє собою перший том багатотомного навчального посібника «Всесвітня історія», що створюється кафедрою.

Презентація привернула увагу багатьох студентів не лише історико-філософського факультету. Завітали також слухачі Малої Академії наук – майбутні абітурієнти університету.

В читальній залі панувала атмосфера інтересу до історії, привітності та позитиву.

З глибоким аналізом книги та оповіддю про історію, що передувала її створенню виступив доктор політичних наук, академік Горбатенко Володимир Павлович.

З привітанням виступила гостя з Харкова – професор Харківського НПУ ім. Григорія Сковороди Бережна Світлана Вікторівна.

З вітальним словом виступила декан історико-філософського факультету нашого університету доктор філософських наук, професор Александрова Олена Станіславівна.

Від кафедри всесвітньої історії нашого університету вітальне слово виголосила професор Саган Галина Василівна.

Народний художник України, людина, яка надала всебічну допомогу у створенні книги, автор обкладинки і дизайну   Бевза Петро Олександрович зазначив, що Університет імені Бориса Грінченка є потужним проєвропейським навчальним закладом нової хвилі освіти.

На презентацію завітали колеги з НПУ ім. М.П. Драгоманова доцент кафедри Всесвітньої історії Черевко Оксана Степанівна та доцент кафедри Джерелознавства Руденко Наталя Василівна.

З високопрофесійною оцінкою виступили професор, зав. кафедри історії України Салата Оксана Олексіївна і, звісно, керівник проекту – професор, зав. кафедри всесвітньої історії Надтока Геннадій Михайлович.

Приємно було переконатися, що ця зустріч викликала пожвавлений інтерес присутніх до історії та особливо – до стародавньої історії.

Щиро бажаємо нових звершень та нових книг доценту Голованову Сергію Олександровичу!

 

 

 

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Презентація книги Голованова Сергія Олександровича «Історія стародавнього світу»