Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Тестовий доступ до баз даних CEEOL та Alexander Street

Про бібліотеку

Тестовий доступ до баз даних CEEOL та Alexander Street

  23 січня 2018 року

people 1

Тестовий доступ до баз даних CEEOL та Alexander Street триватиме до 31 січня та 15  лютого відповідно.

 

 Що можуть запропонувати Вам ці бази даних?

 

 

  • Central and Eastern European Online Library ( https://www.ceeol.com/ ). База даних електронних журналів та книг у галузі гуманітарних та соціальних наук, які мають відношення до Центральної та Східної Європи. Для вивчення доступні такі теми як історія, філософія, бібліотека та інформаційні науки, література та багато іншого.
  • Academic Video Online: Premium ( http://search.alexanderstreet.com/avon ). Містить більше 62 000 назв, що охоплюють широкий діапазон предметних областей, у тому числі антропологію, бізнес, кіно, історію, здоров'я, музику та багато іншого. 
  • Alexander Street Literature ( http://wlit.alexanderstreet.com ). Містить важкодоступні та раніше не опубліковані вірші, оповідання, романи, фольклор, заборонені комікси, графічні романи, рукописи, п'єси та спогади.
  • Art and Architecture in Video ( http://search.alexanderstreet.com/artv ). Містить більше 500 годин документальних фільмів та інтерв'ю, що ілюструють теорію та практику різноманітних форм мистецтва. Відкрийте для себе відео на такі теми: візуальне мистецтво, фотографія, скульптури, картини тощо.
  • Education in Video: Volume I ( http://search.alexanderstreet.com/ediv ). Джерело ресурсів для викладачів, які сприяють поглибленню їхніх знань та здобуттю нових навичок. Дана колекція охоплює питання: лідерство, вища освіта, професійний розвиток, методи навчання та багато іншого.
  • Music and Dance Online http://search.alexanderstreet.com/musc ). Мультимедійний ресурс, у якому охоплено сотні жанрів від альтернативного року до зайдеко, від альтернативного танцю до оперних арій і все це у аудіо та відеоформаті.
  • Oral History Online  ( http://orhi.alexanderstreet.com ). Колекція із записами усних історій про різноманітні події в історії
  • World History in Video ( http://search.alexanderstreet.com/whiv ). Колекція, яка надає студентам і дослідникам можливість вивчати історію людства з найдавніших цивілізацій до кінця ХХ століття.

 

Доступ надано в локальній мережі Університету. Тож запрошуємо усіх скористатися можливістю та попрацювати із актуальними джерелами інформації!

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Тестовий доступ до баз даних CEEOL та Alexander Street