Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Історико-політичний захід: «Євроатлантична інтеграція України»

Про бібліотеку

Історико-політичний захід: «Євроатлантична інтеграція України»

21 12 17 121 грудня 2017 року на базі СШ І-ІІІ ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського р-ну м. Києва за участі співробітників Бібліотеки Університету Грінченка було проведено історико-політичний захід: «Євроатлантична інтеграція України» (з елементами рольової гри).

 

У відповідності до Розпорядження Міністерства освіти і науки України щодо виконання Указу Президента України від 21 лютого 2017 року «Про концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки» і розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р.№ 308-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік» і розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р.№ 429-р «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2017 році 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-атлантичного договору вищим навчальним закладам, загальноосвітнім і професійно-технічним навчальним закладам, бібліотекам було доручено підготувати і провести тематичні заходи, лекції для учнів та студентів з питань державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України.

Співорганізаторами заходу були бібліотека Київського університету імені Бориса Грінченка, кафедра історичної та громадянської освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського. У заході взяли участь науково-педагогічні, педагогічні та бібліотечні працівники, учні 11 класів СШ № 277.

Захід підготували та провели на базі шкільного бібліотечно-інформаційного центру викладач історії, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, член Національної спілки письменників України – І.С.Притика; завідувач ШБІЦ, відмінник освіти, спеціаліст вищої категорії – Л.І.Березнюк; технічне забезпечення заходу – інженер-електронік Л.Ю.Камінська.  

Програма заходу

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Історико-політичний захід: «Євроатлантична інтеграція України»