Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Директор бібліотеки пройшла стажування в Університеті Матея Бела (м. Банська Бистриця, Словаччина)

Про бібліотеку

Директор бібліотеки пройшла стажування в Університеті Матея Бела (м. Банська Бистриця, Словаччина)

    червень 2018 р.

06 18 slovakia

Директор бібліотеки Університету Грінченка, кандидат наук із соціальних комунікацій Опришко Тетяна Сергіївна пройшла місячне стажування в бібліотеці словацького університету в межах Національної стипендіальної програми Словацької Республіки на підтримку мобільності студентів, аспірантів, викладачів вузів та наукових співробітників (SAIA Programs). 

 

Під час стажування було проведено низку зустрічей зі співробітниками всіх підрозділів бібліотеки, обговорено різноманітні питання обміну досвідом та налагоджено співпрацю. Зокрема, укладеному домовленість про розміщення наукових журналів «Освітологія», «The Modern Higher Education Review» та «Відкрите освітнє е-середовище» на сайті словацького Університету Матея Бела та багато іншого.

Програмою перебування було також передбачено відвідування провідних словацьких бібліотек, зокрема, Державної наукової бібліотеки в м. Банська Бистриця, Словацької національної бібліотеки в м. Мартін, Центру науково-технічної інформації в м. Братислава, Словацької бібліотеки для незрячих ім. Матея Гребенда в Левочі та декількох вузівських бібліотек.

За результатами стажування укладено план заходів до Стратегії розвитку бібліотеки Університету Грінченка.

За матеріалами сайту Університету 

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Директор бібліотеки пройшла стажування в Університеті Матея Бела (м. Банська Бистриця, Словаччина)