Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Лідери бібліотечної справи

Про бібліотеку

Лідери бібліотечної справи

    1 листопада 2018 р.

11 01 1

У бібліотеці Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся захід "Лідери бібліотечної справи" в рамках соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка та Педагогічного музею України "Педагогіка позитиву".

Учасників заходу: шкільних бібліотекарів та бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів м.Києва, наукових співробітників Педагогічного музею України, викладачів та студентів ІІІ курсу кафедри бібліотекознавства та інформології привітала директор бібліотеки Т. С. Опришко, кандидат наук із соціальних комунікацій.

Спікери заходу: Міхно О. П., кандидат педагогічних наук, директор Педагогічного музею України, який продемонстрував присутнім світлини відомого педагога, директора школи, письменника Василя Сухомлинського та презентував присутнім книгу з його афоризмами. Відповідаючи на запитання чи був В.О.Сухомлинський лідером, Олександр Петрович ствердно відповів: “Безперечно, був, є і буде. Адже його слова й досі надихають”.

Тему лідерства в цілому, зокрема компетенції лідерства, список літератури з даного питання було висвітлено в презентації доцента Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидата педагогічних наук О. Є. Матвійчук. Презентація доповіді тут

Практичний досвід роботи однієї із кращих шкільних бібліотек м.Києва було презентовано у виступі, завідувача бібліотеки Київської інженерної гімназії З. М. Голенко.

Своїм власним досвідом та роздумами щодо питання: (бути лідером і керівником це одне й те ж саме?) поділилась директор бібліотеки Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди О. І. Шкира.

До обговорення теми лідерства в бібліотечній справі долучилась доцент кафедри бібліотекознавства та інформології М. В. Макарова.

Учасники заходу відзначили, що більшість прагне стати лідером в професійній діяльності, особливо актуально це для сучасних бібліотекарів, оскільки прийшов час ламати стереотипи і показати суспільству те, що бібліотека дійсно потрібна, а сучасні бібліотекарі мають бути справжніми лідерами, які постійно навчаються новому.

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Лідери бібліотечної справи