Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier на 2019-2020 навчальний рік

Про бібліотеку

Відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier на 2019-2020 навчальний рік

   серпень, 2019 р.

Scopus

З серпня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier на 2019-2020 навчальний рік!

Нагадаємо, що місяцем раніше вже було підключено наукометричну базу Web of Science. Відтепер в Університеті діє доступ до обох баз.

Доступ було надано завдяки сприянню Міністерства освіти і науки України за рахунок державного бюджету. 

В Університеті Грінченка діяла переплата на доступ до платформи Web of Science у 2016-2017 рр. коштом спеціального фонду Університету.

Уперше до переліку, окрім державних закладів, включено також заклади вищої освіти комунальної форми власності.

Доступ до Scopus отримано вперше. Нагадуємо, що в Університеті Грінченка здійснюється преміювання за публікації в наукових виданнях, що індексуються у Web of Science та Scopus.

Доступ до бази даних Scopus відтепер можна отримати з будь-якого комп’ютера та через бездротові Wi-Fiмережі на території Університету за посиланнями: www.scopus.com

 

За консультацією щодо використання баз даних Scopus та Web of Science звертатися до працівників бібліотеки Університету Грінченка:

Опришко Тетяна Сергіївна, директор бібліотеки, тел. 485-21-99; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ростовцева Тамара Василівна, відділ інформаційних технологій бібліотеки, тел. 461-02-49; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier на 2019-2020 навчальний рік