Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Започаткування найбільшої колекції українських словників в Бібліотеці

Про бібліотеку

Започаткування найбільшої колекції українських словників в Бібліотеці

   грудень 2019 р.

12 19 slovnik 1

"Від слова до слова людина іноді йде все життя", казав свого часу Станіслав Єжи Лец.

Борис Грінченко присвятив найзнанішій праці свого життя - "Словарю української мови" - 46 років. Кількість років, присвячених укладанню цих словників, можна рахувати сотнями!

Під час святкування 145-річчя Університету та 156-річчя від дня народження Бориса Грінченка Бібліотека отримала воістину безцінні дарунки - унікальну колекцію українських словників від 1912 р. до 1978 р., віднайдену, дбайливо зібрану та викуплену в букіністів Ганною Росенко та Сергієм Ночовкіним - меценатами, друзями та партнерами Університету. Родзинкою колекції є 2-е та 3-тє видання "Словаря української мови" Б. Грінченка (1924 р.), перше видання було передано до Бібліотеки в 2017 р.

Мрією наших меценатів є започаткування в Університеті найбільшої в Україні колекції українських словників.

Бібліотека висловлює величезну подяку за такі щедрі подарунки! З повним переліком подарунків можна буде ознайомитися трішки пізніше в Електронному каталозі в розділі Рідкісних та цінних видань, а зі словниками - в читальній залі Бібліотеки!

Приходьте та доторкніться до генетичного коду української мови особисто!

 

 

 Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Події та новини Новини Започаткування найбільшої колекції українських словників в Бібліотеці