Ви тут: Головна Про бібліотеку Виставки Віртуальні виставки

Про бібліотеку

Віртуальні виставки

 

 Філософія любові

До вашої уваги тематична виставка книг "Філософія любові". Це відомі усьому світові авторки, чиї романи читають, екранізують та вивчають, у тому числі й в нашому університеті. Також на виставці представлені романи в назвах яких згадуються жіночі імена. Цілком очевидним є те, що ці твори пронизані справжньою любов’ю до жінки, яка може бути слабкою і сильною, доброю і чуйною, ніжною та привабливою.

 

 

 

Слово - то мудрості промінь, слово - то думка людська

На відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки пропонуємо вашій увазі віртуальну книжкову виставку з фондів Бібліотеки.

 

 

 

 

Словники української мови

У бібліотеці КУБГ знаходиться велика кількість рідкісних видань. Перлиною цієї колекції є словники української мови. Ця виставка допоможе кожному користувачеві ознайомитись з різноманітними словниками рідної мови, дізнатися у яких роках вони були видані та ким упоряджені. 

 

 

 

   

    Виставка видань 2020 року

    У бібліотеці Київського університету імені Бориса Грінченка ви завжди можете знайти найновіші видання книжок, прочитати нові та цікаві публікації, ознайомитись із тенденціями у книжковому світі. Ця виставка допоможе вам швидше зорієнтуватися, які книги було видано в 2020 році. 

 

                                                                  

S Король

 

Стівен Кінг у бібліотеці КУБГ

 У бібліотеці Київського університету імені Бориса Грінченка представлена ​​велика кількість книг видатного письменника Стівена Кінга "Короля жахів". Кожна з цих книг захоплює подих, Усі сторінки наповнені містикою та неймовірними сюжетами. Всі книги можна взяти в  головному приміщенні бібліотеки для адресної вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, 5-й поверх.

 

 

Коричневий

 

Ден Браун - англійською мовою в Бібліотеці КУБГ

Увага! Нові надходження!

До фонду бібліотеки надійшло видання одного з найвідоміших письменників світу Дена Брауна мовою оригіналу: «Inferno», «Digital Fortress», «Deception Point», «The Lost Symbol»

Чекаємо вас в Головній бібліотеці Університету!

 

 

толкін

Толкіна в Бібліотеці КУБГ

«Володар перснів» та пригоди хобітів захопили не одне серце книголюба! Екранізовані саги, які встановили безліч рекордів у світовому кінематографі, вповні розкриваються лише у книзі. Більше того, ми пропонуємо вам поринути у світ фентезі від Толкіна мовою оригіналу. Незабутня подорож від справжнього майстра уяви та слова!

Чекаємо вас в Головній бібліотеці Університету!

 

 

  

виставка Сухомлинський

  

До 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського. 28 вересня відзначаємо 100 років від дня народження видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського. З цієї нагоди було підготовлено віртуальну виставку найвідоміших творів Василя Олександровича.

Всі книги, які представлені на виставці, можна взяти у головному приміщенні бібліотеки за адресою вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, 5-й поверх.

 

  

 2018-05-15 перемога

 

До Дня пам'яті і примирення була підготовлена віртуальна виставка книг, які відкривають нові факти української історії у ті жахливі роки війни 1939-1945 рр.

 

 

 

 

  

 

 війни

"Вогонь запеклих не пече…"

Книги-літописи нашого сьогодення. В першу чергу про людські долі в умовах війни – бійців, медиків, волонтерів, журналістів, простих людей на лінії вогню. Книги про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, лють, ніжність, відвагу, біль і смерть. Про те, що забувати не можна і не вдасться. Іншими словами, про наше вчорашнє і сьогоднішнє життя.

 

 

 

 

дерг символ укр

 

 

 

Державна символіка України

 

 

 

 

 

 

Зображення 1 

 

«Книга – любов моя» - виставка студентських робіт

 

 

 

 

 

Нові надходження vir

 

 

Нові надходження до бібліотеки ( І квартал 2014 р.)

 

 

 

 

 

 

 

Грінченко вір

 

 

 

«Більше працював, ніж жив» До 150-річчя з дня народження Б.Д. Грінченка

 

  

 

 

 

 

IMG 9411

 

 

 

Нові надходження до бібліотеки за програмою "Українська книга"

 

 

 

 

 

 

 

Голодомор 80вір

 

 

 

«Україно, пам'ятай, світе, знай…» З нагоди 80-х роковин Голодомору в Україні

 

 

 

 

"Вогонь запекліх не пече…"

 Книги-літописи нашого сьогодення.  У першу чергу про людські долі в умовах війни - бійців, медиків, волонтерів, журналістів, простих людей на лінії вогню.  Книги про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, любити, ніжність, відвагу, біль і смерть . Про те, що забувати не можна і не вдатися. Іншими словами, про наше  вчорашнє та  сьогоднішнє життя.Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про бібліотеку Виставки Віртуальні виставки