Ви тут: Головна Ресурси Фонди бібліотеки

Ресурси

Е-ресурси

Доступ до інформаційних ресурсів

 

В локальній мережі університету відкритий доступ до таких інформаційних ресурсів:

 

ebsco bigEBSCOhost– служба, що надає доступ до баз даних англомовних періодичних видань. Частина статей в базах надається у вигляді повних текстів, частина – тільки в вигляді анотацій (abstracts). В EBSCO включені як нові номери журналів, так і архів – для деяких видань - до 1950-х років.

Період доступу:  з 1 квітня 2015 року

 

Відкриті наступні бази даних:

Academic Search Premier – багатопрофільна база даних містить повні тексти наукових журналів з різних областей знань (історія, освіта, комп’ютерні науки, психологія та інші)

Business Source Premier – журнали з бізнесу та економіки

Regional Business News – повнотекстові матеріали регіональних видань з бізнесу (США)

Master File Premier – науково-популярна періодика

Newspaper Source – включає повні тексти міжнародних та національних газет США

Health Source - Consumer Edition – найбільш повний збірник даних з охорони здоров'я, доступний для бібліотек в усьому світі

AHFS Consumer Medication Information – визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами.

Health Source: Nursing/Academic Edition – база даних містить близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін

MEDLINE – інформація з медицини, догляду за хворими, стоматології, системи охорони здоров'я, доклінічних досліджень та безлічі інших питань.

ERIC – література з освіти та суміжних дисциплін

Library, Information Science & Technology Abstract (LISTA) – бібліотечна справа, каталогізація, бібліометрика, інформаційний пошук та багато іншого

GreenFILE – пропонує докладну інформацію, що розкриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище.

Teacher Reference Center – містить покажчик і короткі реферати 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.

European Views of the Americas: 1493 to 1750 – представляє хронологічний опис робіт, виданих у Європі в 1493-1750 роках і присвячених Америці, є авторитетним джерелом біографічної інформації, популярним серед вчених усього світу.

  

Шляхи доступу:

веб-сайт бібліотеки > закладка «Е-ресурси» > EBSCOhost,

або натиснути на банер EBSCOhost на сайті бібліотеки (університету).

Інструкція користувача EBSCOhost (Київський університет імені Бориса Грінченка) 

Інструкції користувача EBSCOhost

Завантажити тут 

 

Тестовий доступ:

 

polpred banner148x50

Polpred.com Огляд засобів масової інформації.  Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей знань / 600 джерел / матеріали із 8-ми федеральних округів Російської Федерації / 235 країн / головні матеріали / статті та інтерв’ю 5000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

Доступ до Polpred.com відкритий з усіх комп'ютерів мережі університету.

Для повного доступу потрібно ввести:

Логин: kmpu,

пароль: hunolotoz.

Доступ до polpred.com бібліотек Росії, України та зарубіжжя 

Інструкція користувача polpred.com

 

Період доступу: до 15 жовтня 2016 р.

 

 

East View є провідним постачальником вітчизняних та перекладених з іноземних мов інформаційних продуктів і послуг, у тому числі російських, китайських, арабських баз даних, друкованих видань, книг і мікроформ. Компанія обслуговує всі географічні та багато інших сегментів ринку, у тому числі наукові установи, державні організації, корпорації, державні та федеральні бібліотеки, юридичні фірми.

Штаб-квартира East View  розміщена в Міннеаполісі (США), а центральні офіси працюють в Росії і Україні. 

 

Період доступу: з 01 до 29 лютого 2016 року

 

 

  

 

HeinOnline - найбільша в світі база даних правових досліджень. Доступ до цієї бази даних (платний) мають більше 175 країн світу.

HeinOnline спрямована на забезпечення правовою інформацією юридичних бібліотек, охоплює більш ніж 1800 юридичних періодичних видань.

Матеріали доступні в текстовій версії та в PDF.

Крім своєї великої колекції юридичних журналів, HeinOnline також містить повне зібрання «(Congressional Record)», повне зібрання «United States Reports» (починаючи з 1754), відомі світові судові справи (з початку 1700), юридичну класику XVI-XX століть, збори угод Організації Об'єднаних Націй і Ліги Націй, всі угоди США, Федеральний реєстр (з моменту створення в 1936), Звід федеральних нормативних актів (починаючи з 1938) і багато іншого.

 

Відеоурок доступний за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=Eg4M5_MTKXw

 

Період доступу: з 10 грудня 2014 року до 31 січня 2015 року

 

 

JSTOR (скорочення від англ. Journal STORage) – цифрова база даних повнотекстових наукових журналів (на різних європейських мовах), а також книг (гуманітарні науки, тільки англійською мовою).

Система заснована в 1995 році. Включає документи, починаючи з 1665 року, і дозволяє вести повний текстовий пошук по всіх матеріалах в в базі даних.

Сьогодні архіви JSTOR включають наукові матеріали, опубліковані в більш ніж тисячі самих високоякісних академічних журналах з гуманітарних, суспільних та природничих дисциплін, а також монографії та інші матеріали, які можуть знадобитися при виконанні наукової роботи. Архіви постійно розширюються за рахунок додавання міжнародних публікацій та спеціальних колекцій. Вчені, викладачі та учні усього світу щодня користуються архівом, здійснюючи пошук статей безпосередньо в JSTOR або через пошукові механізми і спеціалізовані портали. При додаванні нового видання в базу даних розміщують всі номери з моменту заснування журналу до випусків, що вийшли за кілька років до поточної дати. Часовий проміжок журналів (т. зв. Moving Wall) визначається в кожному випадку індивідуально.

6 вересня 2011 JSTOR надав вільний доступ до статей, опублікованими в США до 1923 року, а в інших країнах - до 1870 року. Це близько півмільйона статей з двох сотень видань, тобто 6% від усіх статей, доступних на JSTOR.

На сайті JSTOR працює послуга «Книжкова полиця» (англ. Shelf). Навіть у тому випадку, якщо клієнт не має платного (або безкоштовного корпоративного) доступу до жодного з журналів, він може в режимі вільного перегляду читати одну статтю протягом 14 днів. При цьому на «книжковій полиці» може бути не більше трьох статей одночасно. Для користування послугою необхідна реєстрація.

 

Період доступу: з 17 листопада до 17 грудня 2014 року.

  

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Ресурси Фонди бібліотеки