Ви тут: Головна Ресурси Фонди бібліотеки

Ресурси

Е-ресурси

Доступ до інформаційних ресурсів

 В локальній мережі університету відкритий доступ до таких інформаційних ресурсів:

 

web of science

Передплачений доступ до Web of Science компанії Clarivate Analytics — платформи, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. 

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS (CC), яка включає в себе понад 18000 провідних журналів. 

 

В рамках передплати надається доступ до таких баз даних та он-лайн утиліт:

   - Science Citation Index Expanded (1970-2016);

   - Social Science Citation Index (1970-2016);

   - Arts and Humanities Citation Index (1975-2016);

   - Conference Proceedings Citation Index (1990-2016);

   - Book Citation Index (2003-2016);

 

 Утиліти:

   - EndNote Online (утиліта для організації бібліографії та управління довідковими матеріалами);

   - Researcher ID.

Інструкція для користувачів (російською мовою)

Як зареєструвати профіль на платформі Web of Science

Пошук у Web of Science (за темою, автором, назвою, DOI та інш.) 

Повний відеодовідник семінарів по ресурсах Thomson Reuters для наукових досліджень на каналі YouTube WOKtrainingsRussian 

 

 

Scopus

З серпня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відкрито доступ до наукометричної бази Scopus Elsevier на 2019-2020 навчальний рік.

Scopus — це реферативна база даних і наукометрична платформа, що була створена в 2004 р. видавничою корпорацією Elsevier (заснованою в 1880 р., м. Амстердам, Нідерланди). Scopus містить понад 54 млн. реферативних записів. В базі даних вже проіндексовано біля 22 тис. назв наукових журналів 5 тис. видавництв, 400 книжкових серій та 6,4 млн. праць конференцій. Видання індексуються з різним хронологічним охопленням, найповажніші наукові часописи представлені архівами, починаючи з першого випуску першого тому. Наукометричний апарат Scopus забезпечує облік публікацій науковців і установ, у яких вони працюють, та статистику їх цитованості.

Доступ до бази даних Scopus відтепер можна отримати з будь-якого комп’ютера та через бездротові Wi-Fiмережі на території Університету за посиланнями: www.scopus.com

"Платформа Scopus: базові можливості пошуку" —  посібник для наукових співробітників

 

 

Budstandart Київський університет імені Бориса Грінченка отримав офіційний доступ до онлайн сервісу нормативних документів БУДСТАНДАРТ Online. Сервіс БУДСТАНДАРТ Online дозволяє мати цілодобовий доступ до актуальних версій нормативних документів у галузі проектування, будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології, енергетики, інформаційної безпеки. Онлайн-ресурс містить актуальні нормативні, законодавчі та довідкові документи України (ДБН, ДСТУ, ГОСТ, ВСН, СОУ, ISO, ДСТУ EN, санітарні норми і правила, технологічні карти, накази та багато іншого), додатково надається допомога в отримані офіційних копій діючих міжнародних стандартів. За допомогою Покажчиків нормативних документів можна швидко отримати найактуальнішу інформацію щодо діючих в Україні документів із тематики та галузей, що представляють інтерес в процесах навчання та наукових досліджень.

Доступ до сервісу можна отримати з будь-якого комп’ютера та через Wi-Fi мережі на території Університету за посиланнями: http://online.budstandart.com/ru

 

Тестовий доступ:

З 30 травня 2019 року бібліотеці Університету надано доступ до «Інформаційого ресурсу» – повнотекстової електронного архіву української історичної періодики LIBRARIA™ з комплексом пошукових засобів на описовому та контекстному рівнях, розташованого у мережі Інтернет за адресою: https://libraria.ua

Доступ надається з локальної мережі Університету.

LIBRARIA™ - третя за рік база даних, підключена університетською бібліотекою, з метою поглиблення доступу до відкритих джерел та розширення наукового пошуку студентського та викладацького складу Університету.

 

 top

Запрошуємо усіх скористатися можливістю та попрацювати із актуальними джерелами інформації!

  

 

polpred banner148x50

Polpred.com Огляд засобів масової інформації.  Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей знань / 600 джерел / матеріали із 8-ми федеральних округів Російської Федерації / 235 країн / головні матеріали / статті та інтерв’ю 5000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

Доступ до Polpred.com відкритий з усіх комп'ютерів мережі університету.

Для повного доступу потрібно ввести:

Логин: kmpu,

пароль: hunolotoz.

Доступ до polpred.com бібліотек Росії, України та зарубіжжя 

Інструкція користувача polpred.com

 

Період доступу: до 15 жовтня 2019 р.

  

Пошук  в Web of Science  (за автором, назвою, темою, DOI та ін.)


Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Ресурси Фонди бібліотеки