17-27 червня 2024 року
Бібліотека Університету Грінченка
17 - 27 червня 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбулася Літня школа для дослідників «Наукова кар'єра на міжнародному рівні: інструменти для дослідників та англійська мова».
Організаторами та тренерами виступили :
Опришко Тетяна, кандидат наук із соціальних комунікацій, директор бібліотеки університету;
Назаровець Сергій, кандидат наук із соціальних комунікацій, науковий співробітник бібліотеки університету;
Якуба Валентина,кандидат філологічних наук, декан факультету романо-германської філології університету.
Тимофєєва Галина, молодший науковий співробітник бібліотеки університету;
Литвинова Анастасія, завідувач відділу бібліотеки університету, молодший науковий співробітник бібліотеки університету.
Заняття відбувалися у форматі онлайн тривалістю 60 годин. Школа об’єднала в собі початківців та досвідчених вчених з різних галузей та дисциплін.
У роботі школи взяли участь доктори та кандидати наук, аспіранти з Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Державного біотехнологічного університету, КЗПО «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Одеського державного університету внутрішніх справ, Маріупольського державного університету, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.
Ця Літня школа стала важливим кроком у розвитку навичок наукової роботи, пов’язаних із пошуком наукової інформації, організацією наукової співпраці та співавторства, презентацією результатів наукових досліджень, роботою з базами даних наукових цитувань та підрахунком наукометричних показників. Родзинкою програми стала тема «Англійська мова для дослідників», під час якої розкрито особливості творення наукового тексту англійською мовою, пов’язані зі структурою, термінологією, логічними маркерами, усталеними виразами, текстовими зв’язками.
Учасники також отримали унікальні можливості для консультацій з підготовки власних публікацій для конкретних журналів, а також для обміну досвідом та своїми публікаційними історіями.
З дозволу учасників публікуємо їх короткі відгуки про навчання: