Університету Грінченка продовжено доступ до платформ Web of Science, Scopus та Research4Life на 2024 рік

Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили в 2024 році безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних, зокрема Web of Science та Scopus.

Вагомою підтримкою для наукової спільноти є розробка фахівцями компаній Clarivate та Elsevier інструкцій зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформах Web of Science та Scopus.

ПРОФІЛЬ ДОСЛІДНИКА у Web of Science

Керування профілем автора в Scopus

 

Крім того, на офіційних вебсайтах Clarivate та Elsevier створено спеціальні сторінки для користувачів з України, що містять актуальну інформацію про можливості ресурсів і програмних інструментів,  постійно оновлюється інформація про навчальні матеріали, заплановані вебінари українською мовою тощо (сторінка Ukraine Academic Support на офіційному порталі Elsevier та розділ #StandWithUkraine на порталі Clarivate).

В межах проєкту Research4Life продовжений безоплатний доступ до важливих світових електронних ресурсів. Завдяки підтримці видавців-партнерів, українські науковці можуть вільно користуватися колекціями журналів, книг, базами даних та довідковими матеріалами.

За консультацією щодо використання баз даних Scopus та Web of Science звертатися до працівників бібліотеки Університету Грінченка:

Опришко Тетяна Сергіївна, директор бібліотеки, тел. 485-21-99; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Литвинова Анастасія Володимирівна, завідувач відділу бібліотеки, тел. 485-21-99; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.